+90 232 327 43 16 TR | EN | FR | AR

Kurumsal

Ares Araç Üstü Ekipman Sanayi Ticaret Limited Şirketi araç üstü ekipmanları imalatı, bakımı ve onarımı yapmaktadır ve müşterilerine kaliteli yedek parça imkanı sunmaktadır. Üretim sonrası teknik destek ve garanti süresiyle müsteri memnuniyetine önem veren Ares Araç Üstü Ekipman San. aldığı kalite sertifikalarıyla imalatlarını güvenle satışa sunmaktadır. Firmamız 2006 yılında geniş imalat portföyü ile piyasaya girmiş, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek araç üstü ekipmanları konusunda uzman ekibi ile üretimine başlamıştır.

 

Müşterilerimiz için en iyiyi başarmak için gücümüzü çalışanlarımızın azim ve desteğinden alarak kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Ares Araç Üstü Ekipman San. üretim ve hizmet faaliyetlerinde müşteri memnuniyet odaklı çalışması, araç üstü ekipmanları sektöründe öncü firmalar arasında olmasını sağlamıştır. Ares Araç Üstü Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi İzmir' de faaliyet göstermektedir. Firmamız uzun yıllar araç üstü ekipman sanayinde faaliyet göstermesi ile oluşan tecrübeyle istenilen modellerin ve imalatların tasarımını programlayıp, dizaynını yapmaktadır.

 

Türkiye' deki 8 yılı aşkın araç üstü ekipmanları konusunda birikimiyle hizmet vermekte olan firmamızın, yerel tecrübesinden yola çıkarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.  Ares Araç Üstü Ekipmanları firması dünya standartlarında çok güçlü proje ve ar-ge departmanları önemli projelere imza atmaktadır. Her siparişin yeni bir tasarımı gerekli kılabildiği sektörde geniş tasarım portföyü sayesinde,değişik marka ve tipte araçlar üzerine hızlı bir şekilde ekipman tasarlama ve üretebilme yeteneğine sahiptir.

 

Firmamızda yapılmakta olan tüm parçalar yüksek hassasiyetli makinalarda işlenmektedir. Burç ve pimlerimiz CNC tezgahlarında Sac aksamlarımız ise lazer kesim teknolojisi kullanılmaktadır. Hidrolik ekipmanlarımızın tamamı İSO belgeli firmalardan temin edildiğinden dolayı kalitelidir. Ares Araç Üstü Ekipman Ltd. Şti. firmamız adından da anlaşılacağı gibi sadece yol süpürgeleri imalatı yapmakla kalmamıştır. Dolayısıyla araç üstü ekipman olarak hidrolik ve pnömatik sistemlerle çalışan diğer araçların da imalatını yapmakta ve yapabilmektedir.

 

Türkiye'nin ihtiyacı olan yol süpürme makinalarını farklı bir anlayışla ve farklı kapasitelerde üretmeye devam etmişlerdir. Kurucularımızın geçmişten gelen deneyimlerinden dolayı yurt dışından getirilip satılan yol süpürme makinalarının da tamir bakımı ve servis yedek parçası hizmeti de verebilmektedir.